Chcete ochutnat nejlepších 500 českých a moravských vín? | Doteky vína

Chcete ochutnat nejlepších 500 českých a moravských vín?

Chcete ochutnat nejlepších 500 českých a moravských vín? Již 25. srpna se od 18 hod koná v Louckém Klášteře, Znojmo Královský košt, nad nímž převzal záštitu starosta Znojma Ing. Vlastimil Gabrhel.

P8260021

Akce proběhne podruhé ve Znojmě, navíc ihned po vyhlášení výsledků soutěže. Ve starobylých prostorách budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Počet návštěvníků je omezen tak, aby degustace probíhala v náležitém pohodlí a pohodě. Neváhejte proto a rezervujte své vstupenky včas. Ve 21 hod proběhne slosování všech vstupenek, výherci na místě obdrží věcné ceny.

P8260049

Na nádvoří Louckého kláštera pro vás bude navíc připraven doprovodný kulturní program a grilované speciality. Budete si moci zazpívat i zatancovat s mladou cimbálovou muzikou Lašár, velké překvapení skýtá tvorba skupiny Typical Stereo. Přijeďte do Znojma na celý víkend – připravili jsme pro vás celou řadu bonusů, které vám pobyt zpříjemní a také zlevní!

Vstupenky si můžete nejvýhodněji koupit právě teď v e-shopu. Pokud si vezmete sebou kamaráda, budete mít vstupenky výrazně levnější. Podívejte se!

P8260012

S identifikačním náramkem na ruce (obdržíte v pátek večer) získáte v sobotu a v neděli:

Volný vstup na Vlkovu věž s jedním vzorkem vína VOC Znojmo zdarma.

Prohlídky památek se slevou – Znojemské podzemí místo za 95 Kč za 55 Kč a Radniční věž – místo za 35 Kč za 25 Kč

Hotel LAHOFER – nabízí degustace 10 vzorků vín Vinařství LAHOFER na turisticky atraktivních místech – Rajská vinice u centra města Znojmě + vinný hrádek Lampelberg u Vrbovce – první vzorek vína ZDARMA

P8260041

ZNOVÍN ZNOJMO pro vás připravil následující bonusy:

  • Při nákupu zboží v prodejně lahvových vín v Louckém klášteře bude poskytnuta jednorázová sleva ve výši 10 %.
  • V rámci prohlídky Louckého kláštera, která je spojena s degustací vín, bude přidán jeden vzorek navíc zdarma.
  • Při návštěvě viničních tratí Šobes v Podmolí a viniční tratě Staré vinice v Havraníkách bude na ochutnávkovém stánku připraven pro návštěvníky Krále vín vždy jeden vzorek zdarma.

VINOTRH – ke vstupence na Krále vín sleva 10% v e-shopu se znojemskými víny Vinotrh.cz. Vytištěné kupony s originálním slevovým heslem pro tuto akci získáte v pátek u vstupu.

P8260008

Vinařství WALDBERG – nabízí 10% slevu při nákupu vín ve vinařství i v degustačním stánku ve Chvaloviské vinařské uličce

Vinařství AMPELOS – nabízí 10% slevu při nákupu vín ve firemní vinotéce u odbočky na Vrbovec z hlavní silnice Znojmo – Hatě

Beach club – camp Znojmo – pár kroků od Louckého kláštera se můžete ubytovat v campu – v karavanu či pod stanem se slevou 25%. Kromě toho se tu můžete opalovat nebo vykoupat… Rezervace ubytování s heslem KRÁL VÍN směřujte přímo na info@campznojmo.cz

Více na www.vinnysklep.cz

Sdílejte tento článek:
Tento článek byl publikován:
Autory fotografií ve článku jsou: