DotekyVina.cz
Praha bude pít víno již za 14 dnů | Doteky vína

Praha bude pít víno již za 14 dnů

2. a 3. června se uskuteční již čtvrtý ročník největší vinařské akce v hlavním městě. Festival Praha pije víno je jedinečný nejen svou velikostí, ale i tím, že se zaměřuje výhradně na autentická vína ze střední Evropy.

Letošního ročníku se zúčastní více jak 60 vinařů, kteří představí autentická vína jednotlivých regionů. Většina vín, které budete moci během dvoudenního festivalu ochutnat, bude z území bývalého Habsburského mocnářství. Speciálním hostem budou letos vinaři z Portugalska. Katalog vinařství si ve formě PDF můžete stáhnout již teď na tomto odkazu.

Přidanou hodnotou jsou i prostory, kde se festival uskuteční. Pokud se rozhodnete, že si tuto jedinečnou akci nenecháte ujít, tak se krom výborných vín, můžete těšit i na slavnostní atmosféru, která na vás v prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí jistě dolehne.

Lístek si můžete koupit na každý den zvlášť, nebo zvolit výhodnější dvoudenní vstupenku.  Další informace, včetně ceny vstupenek naleznete na oficiálních stránkách festivalu Praha pije víno.

Autor textu: Lukáš Uher; zdroj fotografie: pixabay.comSdílejte tento článek:
sharethis
Tento článek byl publikován: