DotekyVina.cz
Otvíráky na víno | Doteky vína

Otvíráky na víno

Otvíráky na víno jsou neodmyslitelnou součástí všech domácností, kde se s oblibou pije víno. Jak jinak byste si chtěli otevřít lahvinku svého oblíbeného vína? Bez otvíráku či vývrtky to zkrátka nejde. A většina příznivců tohoto chuťově lahodného nápoje moc dobře ví, proto jim doma jeden z těchto pomocníků určitě nechybí. Zatímco ještě před několika lety nebyly vývrtky svým vzhledem přitažlivé, dnešní doba přeje modernímu vzhledu. Ani otvíráky rozhodně nejsou pozadu. Pořídit si můžete vzhledově originální otvíráky na víno, jenž vám svými funkcemi výrazně usnadní otvírání vína. Novinkou jsou i elektrické otvíráky, díky kterým je celkový požitek z vína ještě příjemnější.

Elektrický otvírák na víno

Chcete si ještě více zpříjemnit chvilky ochucené kvalitním vínem? Nebo přemýšlíte nad ideálním dárkem na Vánoce pro vaše blízké, kteří víno doslova zbožňují? Pak sobě nebo svým přátelům pořiďte elektrický otvírák. Díky tomuto otvíráku ušetříte spoustu času a navíc vám nabídne i netypický, avšak velice zajímavý zážitek, který se jen tak neokouká. Elektrický otvírák si dokáže poradit s různými typy uzávěrů i lahví. Existují i otvíráky, které vám pomocí infračerveného senzoru spolehlivě změří teplotu tekutiny, jež se ukrývá uvnitř lahve. Přijde vám to jako sen? Proměňte ho ve skutečnost! Můžete vybírat mezi zajímavými designy, kterých je na výběr opravdu dostatek.

Vývrtka je nezbytnou součástí domácnosti

Vývrtku má v dnešní době snad každý. Zvláště milovníci vína, jež si tento lahodný mok dopřávají s libostí velice často, by si život bez tohoto pomocníka jistě nedokázali představit. Kvalitní vývrtky si bez sebemenšího problému poradí i s odolnými korky. Již dávno odzvonilo dobám, kdy vývrtky patřily mezi nezajímavý obsah šuplíku, který sice svědomitě plnil svou funkci, ovšem vzhledově nestál za nic. Nyní si můžete vybrat mezi originální a vzhledově velice příjemnými výrobky, které fungují tak, jak mají a navíc i skvěle vypadají. Co to pro vás znamená? Díky tomu si mezi širokou škálou vývrtek můžete vybrat takovou, která bude svým vzhledem vašemu srdci blízká a navíc i zapadne do celkového pojetí vaší domácnosti.

Autor textu: Lukáš Uher; zdroj fotografie: pixabay.comSdílejte tento článek:
sharethis
Tento článek byl publikován: